“Що?Де?Коли?”

4 квітня 2016 року у Коледжі Національного фармацевтичного університету відбулася інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?» між студентами навчальних закладів І-ІІ р.а. ВНЗ медичного та фармацевтичного напрямків навчання Харківської області. Гра проходила за організації і підтримки Обласного комітету Харківської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України (голова – А.В. Благовещенська).

У грі брали участь 10 команд. Наш коледж представляли дві команди.

Команда «КОПР» у складі: Соболєва Дарина –  капітан, Фаліна Маргарита, Кисленко Анна, Власова Інна, Півченко Інна, Шахматенко Єгор, Шевченко Владислав, Охріменко Микола.

Команда «ФармZona» у складі: Кривко Олена  – капітан, Д’ячкова Анастасія, Литичевський Влад, Гішян Шушан, Миронюк Анна, Дудко Світлана, Синьова Тетяна.

Результат гри для наших команд вражаючий – команда «ФармZona», яка була сформована зі студентів груп Ф-24 та Ф-26, зайняла ІІ місце, а команда «КОПР», яка була сформована зі студентів груп Ф-35, Ф-37 та А-30, зайняла ІІІ місце. Команди-призери отримали Дипломи та цінні подарунки.

Пишаємось нашими переможцями та бажаємо подальшого інтелектуального розвитку!