Олімпіада фахової майстерності “Кращий фармацевт 2016 року”

29 березня 2016 року у Коледжі Національного Фармацевтичного Університету відбулася Олімпіада фахової майстерності «Кращий фармацевт 2016 року».Кращі студенти випускного курсу спеціальності «Фармація» показали свої професійні навички з наступних дисциплін: фармацевтична хімія, фармакогнозія, організація і економіка фармації, фармакологія, технологія ліків.

Основними цілями проведення Олімпіади є підвищення рівня професійної підготовки студентів коледжу та пошук обдарованої молоді, роботи з нею,  формування творчої і наукової еліти України.

В Олімпіаді прийняли участь:

  1. Войтова Елеонора Миколаївна, група Ф-30
  2. Зерній Анастасія Романівна, група Ф-31
  3. Зіненко Олена Русланівна, група Ф-31
  4. Зіньковська Анастасія Давидівна, група Ф-31
  5. Карпенко Каріна Ігорівна, група Ф-31
  6. Колєснік Олена Олексіївна, група Ф-31
  7. Хохрін Ганна Миколаївна, група Ф-31
  8. Луньова Вікторія Вікторівна, група Ф-32
  9. Фунікова Софія Мохамедівна, група Ф-32
  10. Юнусова Ксенія Вячеславівна, група Ф-32
  11. Четверик Анастасія Віталіївна, група Ф-33
  12. Колесник Марія Олександрівна, група Ф-34
  13. Крикун Аліна Олександрівна, група Ф-34
  14. Логвиновська Таміла Вячеславівна, група Ф-34
  15. Фаліна Маргарита Сергіївна, група Ф-35
  16. Адамян Ангеліна Гурамівна, група Ф-36
  17. Гузєєва Юлія Олександрівна, група Ф-36
  18. Власова Інна Костянтинівна, група Ф-37
  19. Кулаєва Олександра Євгенівна, група Ф-37
  20. Півченко Інна Олександрівна, група Ф-37
  21. Чигиринець Яна Вадимівна, група Ф-37
  22. Шевченко Владислав Іванович, група Ф-37
  23. Акопян Аліна Сергіївна, група Ф-201
  24. Герасько Юлія Вадимівна, група Ф-201
  25. Ченцова Анастасія Олександрівна, група Ф-201
  26. Грудіна Катерина Романівна, група Ф-202
  27. Паршина Анна Олександрівна, група Ф-202
  28. Самохіна Альона Ігорівна, група Ф-202
  29. Гончаренко Руслана Юріївна, група Ф-203
  30. Дяченко Антон Геннадійович, група Ф-203
  31. Полушков Віталій Геннадійович, група Ф-203
  32. Стрюкова Анастасія Олександрівна, група Ф-204
  33. Туловова Аміна Зокирівна, група Ф-205
  34. Волоха Ірина Андріївна, група Ф-205
  35. Веселова Владлена Михайлівна, група Ф-205

Диплом “Переможець” отримали:

І місце – Фаліна Маргарита, студентка групи Ф-35

DSC_0437

ІІ місце – Гончаренко Руслана, студентка групи Ф-203

DSC_0446

ІІІ місце – Півченко Інна, студентка групи Ф-37

DSC_0505

Диплом “Лауреат” отримали:

ІV місце – Войтова Елеонора, студентка групи Ф-30

DSC_0471

V місце – Луньова Вікторія, студентка групи Ф-32

DSC_0438

VІ місце – Кулаєва Олександра, студентка групи Ф-37

DSC_0497

Всім учасникам вручено подяки та подарунки. Побажаємо нашим зірочкам не зупинятися на досягнутому, а завжди прагнути більшого!

Print Friendly, PDF & Email