Тиждень правових знань

Правова освіта є складовою частиною системи освіти і має на меті формування високого рівня правової культури та правової свідомості особи, її цінністних орієнтирів та активної позиції, як члена громадянського суспільства.

1 квітня 2016 року в Коледжі НФаУ в рамках тижня правових знань, була проведена зустріч студентів I курсу (гр.Ф-10, гр.В-10) із працівником правоохоронних органів, капітаном Федоровим А.М.,який провів бесіду на тему: “Злочини та види кримінальної відповідальності неповнолітніх”.

Студенти отримали практичні юридичні поради, роз’яснення норм законів в галузі кримінального права,що сприяє профілактиці правопорушень та має важливе значення в подальшій розбудові України, як правової держави.