Засідання методичного об’єднання викладачів хімії та біології

17 березня 2016 року на базі Коледжу Національного фармацевтичного університету відбулося чергове засідання методичного об’єднання викладачів хімії та біології, головою якого є кандидат хімічних наук, викладач вищої категорії Коледжу НФаУ Ісаєнко Ю.В.

На засіданні були присутні викладачі коледжу та багато  представників інших навчальних закладів Харківської області.

Викладачі Коледжу НФаУ  Цибульник Л.О. (біологія) та Берестова В.В. (фармакогнозія) ознайомили всіх присутніх зі своїми чисельними навчально-методичними розробками.

Дуже зацікавили аудиторію доповіді викладачів хімії Коледжу НФаУ:

• Новакова В.С., тема «Навчально-методичне забезпечення проведення практичних занять з хімії»,
  • Шабаєва Ю.В., тема «Позааудиторна робота з органічної хімії»,
  • Зарудко Т.П., тема «Лекція-візуалізація за темою «Вуглеводи» як одна із лекцій інноваційного типу».

Готуємось до наступних зустрічей!

IMG_4811 IMG_4809 IMG_4831