Конкурс професійної майстерності “Кращий хімік-аналітик 2016”

18 березня 2016 року цикловою комісією спеціальних хімічних дисциплін було проведено конкурс фахової майстерності «Кращий хімік-аналітик 2016», в якому прийняли участь студенти випускної групи спеціальності «Аналітичний контроль якості хімічних лікарських сполук».

Конкурс був своєрідним підсумком всього курсу навчання, де студенти мали змогу показати свої теоретичні знання з професійно-практичних дисциплін, практичні навички, володіння технікою виконання аналітичних операцій при проведенні аналізу хімічними та фізико-хімічними методами, уміння працювати з довідниковою літературою, проводити розрахунки та оцінювати отримані експериментальні результати.

Він надав можливість студентам виявити прогалини у власних знаннях та уміннях, і тим самим краще підготуватися до Державного екзамену.

Переможцями конкурсу стали:

І місце: Зінов’єва Дар’я

Рисунок16

ІІ місце: Буряк Анастасія та Бабак Софія

Рисунок14 Рисунок15

ІІІ місце: Барнашевська Кристина та Білецька Вікторія

Рисунок13Рисунок12

Також журі відмітило роботу студентів Ладоні Маргарити, Дєдкової Тетяни та Сисенко Олени.

Рисунок17

Студенти були нагороджені дипломами переможців, подяками та пам’ятними подарунками.