Тиждень фізико-математичних дисциплін

У Коледжі НФаУ був проведений тиждень фізико-математичних дисциплін.

29 лютого 2016 року пройшов І тур олімпіади з математики. Найкращі результати показали:

• І  місце –  Новосельцев Іван (гр. А -10, викладач Коваленко О. Ю.);
  • ІІ місце  – Терещенко Ярослав (гр. Ф-17, викладач Столяренко Т. Л.).

Першого березня відбулася математична конференція «Математика, як засіб пізнання світу», за підсумками  якої, місця розподілилися таким чином:

• І місце – Міщенко Ганна та Халіна Аліна з темою доповіді «Математичні ілюзії» (гр. Ф-15);
  • ІІ місце – Кралін Микита та Перехода Яна з темою доповіді «Задача про Кенігсбергський міст» (гр. Ф-16);
  • ІІ місце – Походенко Ганна з темою доповіді «Математична біологія» (гр. Ф-15).

В якості продовження тем конференції студенти першого курсу під керівництвом викладача математики Коваленко О. Ю. відвідали художню виставку та міжнародну виставку пісочної графіки «Поза часом», що є доречним при вивченні стереометричних задач. Студенти наочно побачили засоби, якими майстри відображають об’ємні фігури на поверхні а також мали змогу спробувати себе у пісочній графіці.

Окрім зазначених заходів у Коледжі НФаУ під час проведення цикловою комісією суспільних та загальноосвітніх дисциплін тижня фізико-математичних дисциплін в групах проводилися конкурси стіннівок та кросвордів. Багато уваги приділяли доповідям студентів за різними математичними напрямами та розв’язанню задач на логічне мислення.

Студентам сподобалися проведені заходи тижня фізико – математичних дисциплін та виявили бажання  прийняти в них участь наступного року.