Конкурс поезії «Симфонія душі»

26 лютого 2016 року в приміщенні Харківського будинку вчених обласний комітет Харківської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України провів конкурс поезії «Симфонія душі».

Учасниками конкурсу стали більше 30 членів профспілки, а це працівники закладів охорони здоров’я міста і області, викладачі та студенти ВУЗів всіх рівнів акредитації. Вірші були присвячені любові до рідної землі, коханих, родини, сповнені ніжності та натхнення.

Найкращих авторів вибирало «народне» журі, до складу якого увійшли бажаючі з числа присутніх гостей.  Представником від Коледжу НФаУ була викладач ЦК «Загальної хімії», кандидат хімічних наук Ісаєнко Юлія Валеріївна, яка увійшла до числа переможців конкурсу. Групу підтримки склали співробітники коледжу Павлова Л.П. та Ісаєнко Є.О.

Вітаємо Юлію Валеріївну з перемогою, бажаємо міцного здоров’я та подальших поетичних успіхів.