Вітаємо групи В-40 та В-301 з закінченням навчання в Коледжі

В період з 2 до 4 лютого 2016 року 37 студентів спеціальності «Виробництво фармацевтичних препаратів» захистили перед Державною комісією дипломні проекти.

3,5 роки понад 40 викладачів давали знання та виховували студентів груп В-40 та В-301.Студентами було пройдено 6 практик в лабораторіях коледжу та у цехах фармацевтичних підприємств і ось настав час підведення підсумків. Керівники проектів Дюканова Г.О., Лебедєва Н.М., Пасєвіна І.М., Рижих В.І., заступник директора з навчальної роботи Гейко О.В. вклали в дипломантів всі свої знання, досвід, душу, щоб студенти  гідно захистили дипломні проекти і підтвердили високий рівень набутих знань.

Добрим знаком є той факт, що під час проходження переддипломної практики багатьох студентів вже запросили на роботу.

5 лютого в актовій залі зібралися батьки, викладачі, студенти молодших курсів, щоб привітати випускників з закінченням коледжу, щоб дати їм добрі настанови. Директор коледжу, кандидат фармацевтичних наук, Заслужений працівник фармації України Прокопенко Т.С. оголосила наказ, в якому зазначалось, що 4 студенти: Бурий Сергій, Григор’єва Катерина, Жилін Максим і Співакова Ольга отримали дипломи з відзнакою.

Завідувач хіміко-технологічним відділенням Логвиненко О.В., куратори груп Тітар О.І. та Чернявська І.В. побажали випускникам щастя, а представники Національного фармацевтичного університету запросили на подальше навчання.