“Сьогодні ти — абітурієнт, а завтра – студент!”

16 та 18 січня 2016 року в Коледжі Національного фармацевтичного університету стартували вечірні та вихідного дня підготовчі курси для школярів останнього року навчання базової загальної середньої освіти (9 класів). Подано було 86 заяв.

1

До слухачів та їх батьків з вітальним словом та побажанням успіхів у навчанні  звернулася Прокопенко Тіна Сулейманівна – директор коледжу, кандидат фармацевтичних наук, доцент, заслужений працівник фармації України.   З організаційними моментами ознайомила керівник довузівської підготовки Мацуга Тетяна Іванівна.

2

Упродовж усього терміну навчання слухачі будуть отримувати знання з хіміії та української мови від досвідчених викладачів нашого коледжу: Бондаренко Олени Вікторівни, Зарудко Тетяни Петрівни, Ісаєнко Юлії Валеріївни, Коломієць Інни Валеріївни, Рибалко Юлії Миколаївни.