«З родини йде у світ людина»

21 грудня  в Коледжі  НФаУ була проведена кураторами груп Мартиновою О.В. та Дерегуз Л.В. відкрита виховна година на тему: «З родини йде у світ людина» для студентів випускних груп (Ф-203, Ф-32).

Мета проведення заходу – розкрити моральні основи родини, допомогти студентам зрозуміти у чому цінність родини для кожної людини; навчити уникати конфліктів у стосунках з рідними, контролювати свої думки і вчинки; виховувати шанобливе ставлення до батьків, своїх пращурів, до звичаїв та традицій  українського народу.

Гостями заходу були викладачі циклової комісії, представники родин студентів та кураторів.

Заключне слово було надано заступнику директора з виховної  роботи  Новаковій В.С., яка подякувала кураторам за підтримку у студентів інтересу до минулого, почуття патріотизму, національної  гордості.