Про підсумки проведення обласних етапів конкурсів

19 грудня 2015 року у приміщенні Харківського автотранспортного технікуму імені Серго Орджонікідзе відбувся обласний етап IV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Також в цей день у приміщенні Харківського кооперативного торгово-економічного коледжу пройшов обласний етап XVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

У конкурсах взяли участь і студенти Коледжу НФаУ та серед негуманітарних спеціальностей наші учасники посіли такі місця:

• 5 місце у конкурсі з української мови імені Петра Яцика посіла студентка групи Ф-26, Синьова Тетяна (викладач Сатуновська І.Ф.)
  • 6 місце у мовно-літературному конкурсі імені Тараса Шевченка посіла студентка групи В-10, Мінаєва Аліна (викладач Рибалко Ю.М.)
  • 14 місце у конкурсі з української мови імені Петра Яцика посіла студентка групи Ф-22, Прядка Валерія (викладач Бондаренко О.В.)

Вітаємо учасників конкурсу!