Правова студентська конференція

09 грудня 2015 року циклова комісія суспільних та загальноосвітніх дисциплін в рамках тижня національно-патріотичного та правового виховання провела для студентів І-ІІ курсів правову конференцію «Україна в міжнародних організаціях. Інтерпол. Основні задачі та напрямки діяльності» (організаційний комітет Горбаньов В.В., Буданова В.Є., Драннік О.В., Рудакова О.І.).

З доповідями виступили студенти: Чвалун С., гр. Ф-11, «Загальна характеристика та історія створення Інтерполу»;
Тетянко І., гр. Ф-11, «Міжнародний тероризм – загроза людству», «Міжнародний тероризм на сучасному етапі» (відеофрагмети фільму про тероризм);
Ковальов О.. гр. Ф-11, «Міжнародні терористичні організації та їх діяльність»; Демінчак Д., гр.. Ф-14, «Ісламська держава. Джерела фінансування»; Клюшнікова А., гр. Ф-204, «Міжнародні злочини в галузі охорони здоровя»; Загнойко Д., Оленко Л.,гр. Ф 204, «Торгівля людьми – злочин проти людства»; Рзаєва А.,гр. Ф-10, «Викрадення творів мистецтва. Боротьба Інтерполу проти кримінального злочину».

Усі доповіді були представлені у вигляді презентацій. Також студенти підготували друковані матеріали про історію становлення та розвитку провідних міжнародних організацій.

Студенти та викладачі учасники конференції відзначили важливе значення в сучасних умовах для фахівців фармації формування високого рівня правової освіти та культури.