Правові читання

02 грудня 2015 року циклова комісія  суспільних та загальноосвітніх дисциплін в рамках тижня національно-патріотичного та правового виховання провела для студентів І-ІІ курсів правові читання «Європейський Союз. Правові аспекти прав студентів за кордоном» (організаційний комітет Горбаньов В.В., Буданова В.Є., Драннік О.В., Рудакова О.І.).

З доповідями виступили студенти: Пилипенко Н., гр. Ф-14, «Програми обміну між університетами країн»; Івашина А. гр. Ф-14, «Права студента у Франції, їх переваги»; Лебеденко Н., гр. Ф-14, «Освіта у Франції»; Мороз Н., гр. Ф-14, «Інтенсивне життя студентів в Іспанії. Право на вільний час та відпочинок»; Мишкіна О., гр. Ф-15, «Обмеження прав студентів Китаю у користуванні комп`ютером»; Лацик Б., гр. Ф-14, «Гарантування працевлаштування польських студентів»; Жукова К., гр. Ф-14, «Розуміння лекції в навчальному процесі США».

Гаслом читань стало висловлювання видатного українського мислителя Г.С. Сковороди: «З усіх скарбів – знання найкращій. Його не можна ні вкрасти, ні загубити, ні знищити».