Благодійна акція “Допоможіть талантом дітям!”

26-27 листопада 2015 року в коледжі пройшла благодійна акція-виставка під назвою “Допоможіть талантом дітям!”, яка об’єднала понад 100 студентів та 20 викладачів, котрі перетворили її своїми творчими виробами в справжню майстерню таланту, доброти й творчості. Різноманітність творчих робіт просто вражала: художні картини, вишивки, мережева, вироби з бісеру, шкіри, квілінг та багато іншого.

Найбільше всіх вразив сектор кулінарних виробів. Оформлення тістечок, печива, кексів, цукерок свідчило не тільки про майстерність учасників, а й про прагнення своїми шедеврами донести доброту й любов.

Завдання акції-виставки — не тільки показати красу творчості й таланту, а й небайдужість до дитячих доль, тому всіх об’єднало бажання допомогти дітям, які потребують підтримки. Гроші, які були зібрані на виставці підуть на придбання подарунків вихованцям Комунального закладу “Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс № 8” Харківської обласної ради до Дня інвалідів (3 грудня) та Дня Святого Миколая (19 грудня).

Оргкомітет коледжу висловлює подяку всім учасникам акції за небайдужість, доброту, щирі серця й справжні вчинки.