«Свічка пам`яті»: вшанування жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні

В рамках тижня циклової комісії суспільних та загальноосвітніх дисциплін з національно-патріотичного та правового виховання 27-28 листопада 2015р. відбулися заходи із вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років та проведено акцію «Свічка пам’яті», в якій прийняли участь студенти I, II, III курсів.

27 листопада для студентів І курсу відбулася лекція-екскурсія, наукового співробітника харківського історичного музею Б.А. Івченка, присвячена подіям 1932-1933рр. На лекції-екскурсії було представлено цікаві фото-відео матеріали та історичні артефакти тієї епохи. У навчальних групах відбулися обговорення: «Мій край та Голодомор 1932-1933 років», «Голодомор в історії моєї родини», «Трагічні сторінки історії України». Студенти підготували повідомлення та плакати-стіннівки. Було відзначено, що Голодомор 1932-1933 років в Україні назавжди залишиться в пам`яті українців однією з найстрашніших сторінок нашого минулого.

Ми не повинні допустити, щоб пам’ять про Голодомор згасала в історичній свідомості нашого народу. Дуже важливо, щоб інформація про трагічні сторінки історії України передавалася від старшого покоління до молодшого.