Хімія для особливих дітей

13 листопада 2015 року в рамках профорієнтаційної роботи викладачі ЦК «Загальної хімії» Шепеленко І.С., Павлова Л.П. та Ісаєнко Ю.В. відвідали комунальний заклад «Харківський санаторний навчально-виховний комплекс № 1» Харківської обласної ради.

index

Для учнів 8-11 класів було проведено урок з «Хімії», на якому викладачі коледжу надали інформацію про наш навчальний заклад, провели хімічну вікторину з нагородженням переможців, подарували декілька власних книжок за хімічною тематикою, а також продемонстрували декілька цікавих хімічних дослідів («Штучна кров», «Зникаючі плями», «Хімічний вулкан», «Єгипетська ніч», «Фараонові змії» та ін.).

DSC_1093 DSC_0940 DSC_0969

Діти набули багато нових та цікавих знань з предмету «Хімія», одержали незабутні враження від побачених дивовижних дослідів та ознайомились з нашим навчальним закладом, де їх, можливо як майбутніх студентів, завжди чекають досвідчені викладачі.