До всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом

До Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом 16 листопада 2015 р. відділ обслуговування економічної та гуманітарної літератури наукової бібліотеки НФаУ та медичний представник компанії Альпенфарма груп (Орловська І.В., Шкрябко Н.М., Височин Л.В., Домненко Ю.В.) провели для студентів групи Ф-13 (куратор Горбаньов В.В.) інформаційно-виховний захід з метою свідомого відношення студентів до проблем профілактики СНІДу та формування правильних життєвих установок, навчити гідно виходити із критичних ситуацій.

Було висвітлено питання: Що таке СНІД?, представлено презентацію: «Синдром набутого імунодефіциту та його профілактика». Проведене анкетування студентів показало, що вони в цілому інформовані по проблемі СНІДу.Студенти ознайомилися з книжковою виставкою: «Чотири страшні літери – СНІД».

Всі учасники заходу отримали подарунки та інформаційні матеріали.