Тиждень рідної мови

Традиційно 9 листопада 2015 року в День української писемності в Коледжі НФаУ стартував Тиждень рідної мови.

Протягом тижня студенти коледжу взяли участь у численних заходах: це і конкурс стіннівок (переможці — Софія Бабак (А-30), Анна Акеліна (Ф-12), Олена Колєснік (Ф-31)), виставка творчих доробків «Слово… Натхнення… Творчість» (переможець — Ірина Ланова (Ф-14)), творчі проекти «Поетичний мікрофон», «Поетична майстерня», усний журнал «До мови серцем доторкнись», день української вишиванки, І етап конкурсів ім. П. Яцика та ім. Т. Шевченка та багато іншого. Крім того, протягом тижня викладачі організували культпоходи студентів до театру ім. Шевченка та літературного музею.

Кульмінацією тижня за традицією став святковий концерт та конкурс ораторської майстерності. Цього року 12 учасників змагалися за титул найкращого в красномовстві та акторському таланті. Призові місця посіли Інеса Арзуманова (група Ф-21, образ принцеси Діани), Діана Пономарьова (група Ф-20, образ солдата), Олена Кривко (група Ф-24, образ Остапа Вишні), Анна Коломакська (група Ф-22, образ Марусі Чурай), Софія Чвалун (група Ф-11, образ Роксолани).

Заходи, організовані цикловою комісією мови та літератури, сприяли залученню студентів усіх курсів. Участь студентської молоді в таких проектах забезпечує формування здатності до самопізнання, саморозвитку та самореалізації. І головне — кожний, нехай зовсім незначний внесок кожного студента в проведені урочистості сповнений щирою любов’ю до своєї багатої країни, її мови, традицій та її талановитого народу.