Екскурсія до Аптеки-музею

2 листопада 2015 року студенти групи Ф-13, куратор Горбаньов В. В., відвідали з екскурсією першу в місті Харкові аптеку-музей, яка розташована на перетині вулиць Греківська та Урицького.

Аптека-музей була відкрита у вересні 2014 року за ініціативи директора хімічного заводу «Червона Зірка» Ігоря Трутаєва. В цій будівлі аптека знаходилася близько 140 років та була восьмою вільною (приватною) аптекою в Харкові.

Студенти ознайомилися з великою кількістю унікальних експонатів, які розміщені у двох залах: які розповідають про роботу аптек в дореволюційний та радянський час.У вітринах розміщені: аптечні прилади,  посуд для виготовлення різноманітних сумішей, банки та ємності для лікарських препаратів, старовинні книги та рецепти, предмети побуту, а також багато інших цікавих предметів. Значна увага в експозиції приділена парфумерії, окулярам та аптечним вагам.

У аптеці-музеї працює відділ «Аптека народної медицини» де продаються препарати, виготовлені за старовинними рецептами та користуються значним попитом.

Студенти поринули в захоплюючу атмосферу того часу та переконалися у великому соціальному значенні професії фармацевта в усі історичні епохи.