Невідома та цікава хімія для учнів шкіл

15.10.2015 року викладачами циклової комісії спеціальних хімічних дисциплін Шевченко І.Л. та Сафроновою Г.Ю. було проведено заняття «Невідома та цікава хімія» для учнів сьомих класів Харківської гімназії № 152.11

Для того, щоб зацікавити учнів вивченням достатньо складної дисципліни хімії, викладачі організували невелику презентацію яскравих дослідів (хімічний світлофор, вулкан, фараонові змії, єгипетська ніч, гарячий сніг тощо). Після чого учні мали змогу самостійно провести хімічні реакції зі зміною кольору розчинів та перетворенням речовин на різні агрегатні стани, що відбувалися в їхніх руках.

13 12

Сподіваємось, що цей невеликий екскурс у таємниці хімічних перетворень підтримає в учнях бажання вивчати хімію та в подальшому, можливо, обрати професію хіміка-аналітика.