Фармацевтичний квест “Точно. Вірно. Швидко”

Напередодні професійного свята працівників фармації, у Коледжі НФаУ традиційно проводиться тиждень фармацевтичних дисциплін. Не виключенням став і цей рік.

Циклова комісія технології ліків та організації і економіки фармації розпочала це свято 14 вересня 2015 року фармацевтичним квестом «Точно. Вірно. Швидко». Це змагання, основою якого є послідовне виконання заздалегідь підготовлених професійних завдань окремими студентами.

Під час гри, студенти ІІ та ІІІ курсів, спеціальності “Фармація”, вирішували логічні завдання, здійснювали пошук інформації, будували оптимальні маршрути переміщення, шукали оригінальні рішення і підказки. Після завершення чергового завдання студенти переходили до виконання наступного. Перемогли студенти, що виконали всі завдання швидше за інших.

Переможцями фармацевтичного квесту стали:

студент ІІІ курсу Паляничко Андрій, група Ф-37,

студентка ІІ курсу Курган Ганна, група Ф-20.

ЦК технології ліків та ОЕФ вітає всіх працівників фармації з наступаючим професійним святом.

Бажаємо Вам та Вашим рідним здоровя, добробуту, чудового настрою та мирного неба!