Веселі старти

03.06.2015 року на базі Коледжу НфаУ Обласний комітет профспілок працівників охорони здоров’я України провів яскраве свято: змагання серед дітей працівників закладів охорони здоров’я Харківської області«Веселі старти». Подія була присвячена  Всесвітньому Дню захисту дітей.

Учасників змагань ( а їх було понад 50 осіб віком від 6 до 12 років) тепло привітали голова Обласного комітету профспілок працівників охорони здоров’я України А.В. Благовещенська, заступник голови  Т.Б. Пустовіт,  директор коледжу Т.С. Прокопенко.

Було створено дві команди.  Щирі переживання діточок: радість за перемогу, засмучення від поразки, цілий вир почуттів,- створили  надзвичайно позитивну емоційну атмосферу свята.

І, як часто буває на таких змаганнях, переможених не було. Всі учасники отримали призи. Але все ж таки…. Команда дітей коледжу «Веселі зайчики» була найяскравішою!  Молодці!

Викладачі фізичного виховання Коледжу НФаУ: В.О. Рябченко, А.Ю. Тулінов, В.А.  Квасніков, які проводили  змагання, отримали подяки від Обласного комітету профспілок працівників охорони здоров’я України.