Тиждень хімії

Щорічно напередодні Дня хіміка, що відмічають у останню неділю травня, цикловими комісіями загальної хімії та спеціальних хімічних дисциплін проводиться Тиждень хімії. У цьому році він почався ще 22 травня, коли викладачі разом зі студентами хіміко-технологічного відділення взяли участь у ІІІ Україно-польському «Науковому пікніку», де продемонстрували різні цікаві експерименти та досліди.

У рамках тижня також було проведено низьку цікавих заходів, до яких було залучено студентів першого та другого курсів коледжу.

26 травня викладачами комісії загальної хімії Павловою Л.П. та Капустником Р.О. було проведено лекцію-бесіду з відеопрезентацією «Хімічні речовини в історії розвитку анестезіології та антисептики» за участю студентів фармацевтичного та хіміко-технологічного відділень І та ІІ курсу.

27 травня студенти другого курсу хіміко-технологічного відділення взяли участь в інтелектуальній грі «Хімія на перехресті наук», де у розважальній формі перевіряли свої знання.

28 травня проходила науково-практична студентська конференція «Альтернативні шляхи розвитку сучасної хімії та її вплив на здоров’я людини», де було представлено 13 доповідей-презентацій за результатами пошуково-дослідної роботи, проведеної в гуртках «Хімік», фізичної та колоїдної хімії, хімічного аналізу. Цікаві доповіді були представлені гостями конференції – студентами Коледжу переробної та харчової промисловості та Чугуєво-Бабчанського лісного коледжу.

Завершив тиждень брейн-ринг «Хімія, фізика та інші науки» між студентами груп Ф-12, Ф-13 та Ф-16.