Благодійна виставка “Допоможемо талантом дітям”

28 травня 2015 року у Коледжі НфаУ проходила благодійна виставка «Допоможемо талантом дітям», присвячена Дню захисту дітей.

У виставочному залі були представлені різноманітні творчі роботи викладачів, співробітників та студентів: художні картини, вишиті ікони, в’язані вироби, декупаж, м’які іграшки, писанки та безліч фоторобіт.

Виставку відвідали понад 250 осіб. Перегляд проходив у супроводі талановитого юного скрипаля Мирошниченко Миколи.

На відкритті була присутня заступник голови Обласного комітету профспілки працівників охорони здоров’я України Пустовіт Тетяна Борисівна, яка відзначила масштаб та душевність заходу. Було прийнято рішення, що всі зібрані кошти будуть передані дітям спеціалізованої школи-інтернату №8.

Захід проходив у теплій атмосфері, присутні отримали великий позитив та натхнення.

Дякуємо усім, хто прийняв участь!