Тиждень іноземних мов та світової літератури

З 20 по 24 квітня 2015 року в Коледжі НФаУ пройшов Тиждень іноземних мов та світової літератури. У цьому році це був тиждень мистецв, де кожен день було присвячено певному його виду: понеділок — живопис, вівторок — кіно, середа — музика, четвер — фото, п’ятниця — література.

Протягом тижня студенти коледжу могли взяти участь у численних заходах: конкурсі стіннівок, караоке, фотоконкурсі «Я вивчаю іноземну»,  літературному батлі та ін. Викладачі ЦК мови та літератури провели цикл відкритих занять (інтерактивне заняття-гра з англійської мови «Lights! Camera! Action!»(група Ф-14, викладачі: Діденко С.В., Кімельман О.О.; інтерактивне заняття-гра з англійської мови «Let’s Sing» (групи Ф-10, Ф-12, викладач Владарська Н.Ю.; заняття-конференція з літератури «Я читаю» (група Ф-10, викладач Халіман О.В.)

Кульмінацією тижня став інтерактивний інтелектуальний квест «Arts Marathon», у якому взяли участь вісім команд першокурсників. Отримавши маршрутні листи, кожна команда переміщалась від станції до станції («Musical aMusement», «Reading Spot», «Famous Buildings», «Guess Who», «Interesting Europe», «Fashion», «CinemaLand»), на кожній з яких для перемоги необхідно було продемонструвати як знання з аглійської мови, так і ерудицію та інтелект. У ході веселого спілкування визначилися команди-переможці:

І місце — група Ф-14;

ІІ місце — групи АВ-10, Ф-16;

ІІІ місце — група Ф-16.

Участь студентської молоді в таких заходах забезпечує формування здатності до самопізнання, саморозвитку та самореалізації. І головне — студенти усвідомлюють, що міцні знання з іноземної мови дадуть їм змогу йти в ногу з часом та з упевненістю дивитися в майбутнє!