Екологічний місячник у Коледжі НФаУ

У Коледжі НФаУ квітень оголошено екологічним місячником, протягом якого відбулося багато цікавих подій.

15 квітня 2015 року відбулась екологічна конференція  «Екологічні проблеми сучасності та їх вплив на здоров’я людини» (кер. Цибульник Л. О.). Це був своєрідний звіт студентів за результатами гурткової пошукової роботи.

Пошукові роботи здійснювали студенти під керівництвом викладачів Абідової Т.С., Цибульник Л. О., Мартиненко А. Є, Чернявської І. В.

На конференції було представлено 13 доповідей:

• «Екологічні проблеми сучасності» ( Козінчук Б., Ф-16 )
  • «Екологічні проблеми сучасності» ( Колесник М.О., Плутенко Е. В., Ф-24)
  • «Екологічна катастрофа» (Зерній А., Хохрін Г., Ф-21)
  • «Enviromental Problems On The  Planetari S Cale» (Gregory Nykytenko, Ph – 22)
  • «Гмо – вплив на людину та навколишнє середовище» (Арзуманова  І.( Ф-11), Карпенко К., Зіненко О.)
  • «Вплив нітратів і нітритів на здоров’я людини» ( Ляшенко П.,Ф -11)
  • «Харчові добавки» (Фунікова С., Ф-22)
  • «Пестициди» ( Гербін Аліна, Ф-11)
  • «Кислотні опади: під  яким дощем ми мокнемо?» (Шахматенко Е.,  Ф-27)
  • «Ліси потребують допомоги» (Кривко О., Ф-14)
  • «Екологічна безпека стану води в Україні» доповідачі: Іванюченко А., Тимошенко Ю. (Ф-25)
  • «Шумове забруднення» (Кошпарова Л., Ф-16)
  • «Вплив синтетичних миючих засобів на навколишнє середовище» (Дороженко А. Ф-22)

Учасники конференції  внесли пропозицію: провести 28.04 – 30.04  акцію під гаслом  «ЗРОБИМО НАШ КОЛЕДЖ КВІТУЧИМ»,  під час яких на території коледжу розбити клумби і висадити квіти.

В рамках проведення місячника проходив конкурс екологічних плакатів, виставка творчих виробів студентів, екологічні рейди.

23 квітня 2015 року студенти Коледжу НФаУ взяли участь у обласній екологічній науково-практичній конференції педагогічних працівників і студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Харківської області, що проводилась на базі Харківського автомобільно-дорожнього технікуму « ЕКОЛОГІЯ: ВІД ТЕОРІЇ ДО ПРАКТИКИ».  На конференцію була представлена доповідь «Екологічні проблеми сучасності та їх наслідки», що складається з 2-х частин:

1. «ENVIROMENTAL PROBLEMS ON THE PLANETARI SCALE» By: Gregory Nykytenko Ph – 22.
  2. «КИСЛОТНІ ОПАДИ: ПІД ЯКИМ ДОЩЕМ МИ МОКНЕМО?» ( Шахматенко Е.,Ф-27.)

Доповідачі отримали сертифікати  учасників конференції.