Конкурс професійної майстерності “Кращий хімік-аналітик 2015”

7 та 8 квітня 2015 року цикловою комісією спеціальних хімічних дисциплін було проведено конкурс фахової майстерності «Кращий хімік-аналітик 2015», в якому взяли участь студенти випускних груп спеціальності «Аналітичний контроль якості хімічних лікарських сполук» А-30 та А-201.

Студенти виконували ситуаційні завдання, при розв’язанні яких вони повинні були показати свої теоретичні знання з професійно-практичних дисциплін, практичні навички, володіння технікою виконання аналітичних операцій при проведенні аналізу хімічними та фізико-хімічними методами, уміння працювати з довідниковою літературою, проводити розрахунки та оцінювати отримані експериментальні результати.

Конкурс є своєрідним підсумком всього курсу навчання та дає можливість студентам виявити прогалини у власних знаннях та уміннях, і тим самим краще підготуватися до Державного екзамену.

Переможцями конкурсу стали:
І місце: Вінцевич Богдан (гр.А-30) та Чернякова Маргарита (гр.А-30)
ІІ місце: Мартинюк Дарина (гр.А-30)
ІІІ місце: Самохатенко Світлана (гр.А-201)

Також журі відзначило роботу Карнаух Луїзи, Колеснік Тетяни, Шишової Поліни (гр.А-30) та Самойлової Вікторії (А-201). Студенти були нагороджені дипломами переможців, подяками та пам’ятними подарунками.