В Коледжі НФаУ проведена інтелектуальна правова гра “Правовий марафон”

14 квітня 2015 року в рамках тижня правового виховання студентської молоді циклова комісія суспільних та загальноосвітніх дисциплін провела серед студентів І курсу інтелектуальну правову гру «Правовий марафон» (організаційний комітет – викладачі Горбаньов В.В., Рудакова О.І., Драннік О.В., Гончаренко О.В.).

Інтелектуальна правова гра включала в себе шість основних турів: конкурс «Інтелектуальний штурм», «Таємниця скриньки», конкурс «Право в гостях у казки», правовий подорож у країни Європи, пам`ятники правової культури України та грошові знаки, правове павутиння. У грі прийняли участь шість команд які показали високий рівень правових знань та дружню командну роботу.

За результатами гри І місце посіла команда групи АВ-10, на ІІ місці команда групи Ф-14, на ІІІ команда групи Ф-16.