Обласна науково-практична студентська конференція “ФІЗИКА. НАУКА. ЖИТТЯ”

3 березня 2015 року Коледж НФаУ втретє поспіль гостинно зустрів учасників та гостей щорічної обласної студентської науково-практичної конференції ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації з фізики та астрономії  “ФІЗИКА. НАУКА. ЖИТТЯ”.

Формат конференції передбачав роботу секцій:

1. 03.03.2015:  Фізика і природничі науки (на базі Коледжу НФаУ)

2. 05.03.2015: Фізика та інформаційні технології(на базі Харківського коледжу Державного університету телекомунікацій).
На секційних засіданнях було зроблено 17 доповідей з демонстрацією дослідів або діючих макетів. До початку конференції студенти Коледжу НФаУ, члени гуртків “Евріка” та “Ерудит”, розгорнули ярмарок цікавих демонстрацій з фізики. Учасники конференції  та гості  з цікавістю дивилися демонстрації, відповідали на питання та самі брали участь у проведенні дослідів.

За результатами конференції була видана збірка “Матеріали обласної науково-практичної конференції” , в якій зібрані близько  100 тез студентів та викладачів з 16 ВНЗ  І– ІІ р.а. Харківщини.