Обласна дистанційна науково-практична конференція «Екологія. Здоров’я людини. Проблеми та перспективи людства»

22 квітня 2020 р. у Коледжі НФаУ  відбулась  обласна дистанційна науково-практична конференція «Екологія. Здоров’я людини. Проблеми та перспективи людства»

Наша науково-практична конференція в цьому році присвячується Міжнародному дню Матері-Землі, який, починаючи з 2010 року, відзначається щорічно 22 квітня. Встановлено Генеральною Асамблеєю ООН у 2009 році. У резолюції наголошується, що термін «Мати-Земля» загальноприйнятий у багатьох країнах, що він відображає залежність між планетою, її екосистемами і людиною.

Цьогоріч формат конференції було змінено: вона пройшла повністю дистанційно.

Результати роботи конференції показують, що на шляху розвитку, навчання, виховання, бажання спілкуватися та презентувати результати, в тому числі, дистанційної роботи зі своїми студентами та учнями, не має перешкод, меж, відмовок. Здатність постійно розвиватися, йти вперед, за любих обставин, це ознака сучасної, динамічної, перспективної людини.

У конференції взяли участь понад 70 студентів (учнів), 45 педагогічних та науково-педагогічних працівників, які є керівниками пошуково-дослідної діяльності студентів з 20 закладів освіти (університети, коледжі, гімназії, загальноосвітні школі, ліцеї) України.

Були представлені цікаві, яскраві презентації.  За матеріалами конференції видана збірка , яка також розміщена на сайті коледжу.

Всі учасники конференції отримали сертифікати