16 квітня 2020 р. на базі Коледжу НФаУ відбулась ІІІ Всеукраїнська дистанційна науково-практична конференція «Наука хімія у сучасному світі».

Основна мета проведення конференції –  підтримка студентів, які проявляють інтерес до пошуково-дослідної діяльності в галузі хімії, сприяння творчому розвитку особистості.

Традиційно науково-практична конференція  присвячується професійному святу – Дню хіміка.

Цьогоріч формат конференції було змінено: вона пройшла повністю дистанційно. Були представлені цікаві роботи, оформлені у вигляді презентацій, тез та статей.

У конференції взяли участь 45 студентів, 41 педагогічний та науково-педагогічний працівник, які є керівниками пошуково-дослідної діяльності студентів  з 13 коледжів України. За результатами конференції видана збірка матеріалів , яка розміщена на сайті коледжу.

Всі учасники отримали сертифікати конференції.