19 травня 2022 р. відбулося онлайн засідання обласного методичного об’єднання викладачів хімії та біології

19 травня 2022 р. на базі Фахового коледжу Національного фармацевтичного університету відбулося онлайн засідання обласного методичного об’єднання викладачів хімії та біології, головою якого є викладач циклової комісії «Хімічних дисциплін» Ісаєнко Ю.В. На засіданні були присутні викладачі хімії та біології, які є представниками закладів передвищої фахової освіти міста Харкова та Харківської області. Було заслухано доповіді наступних викладачів:

• викладача ВСП «ЖКФК ХНУМГ ім. О.М.Бекетова» Сеніної І.Л. за темою “Навчання в умовах війни – це не «велике сьогодні», а «велике завтра»”;
  • викладача ВСП «ХФКХП ДБТУ» Тютько С.В. за темою “Використання дистанційних форм навчання в освітній діяльності”.
  • викладача Фахового коледжу Національного фармацевтичного університету Ісаєнко Ю.В. за темою “Проведення лекційних занять в умовах дистанційного навчання на прикладі лекції за темою «Основні хімічні поняття»”.

Зустріч була дуже цікавою, пізнавальною, теплою та щирою!