17 лютого 2023 р. відбувся вебінар «Як подолати тривожність»

17 лютого 2023 року відбувся вебінар «Як подолати тривожність» для здобувачів вищої освіти 2 курсу Фахового коледжу НФаУ

Війна в Україні викликає у всіх нас стрес і тривогу за життя. Такі психологічні стани переживають всі люди, незалежно від віку, статі, професії, нації. Але люди, у яких розвинута стресостійкість переносять всі життєві труднощі легше, ніж ті, хто не володіє навичками подолання стресу.

7 грудня 2022 р. відбувся онлайн-тренінг «Те, що рятує життя»Практичний психолог вищої категорії сектора психологічного супроводу учасників навчально-виховного процесу НФаУ «Психологічна служба» науково-методичної лабораторії з питань фармацевтичної освіти Любов Пляка у рамках психологічної допомоги та підтримки провела в онлайн-форматі вебінар «Як подолати тривожність». Учасниками вебінару стали здобувачі вищої освіти 2 курсу Фахового коледжу НФаУ.

Під час вебінару здобувачі вищої освіти розглянули поняття «стрес», «тривога», «тривожність», «панічні атаки» та ознайомилися з практиками, що рятують від стресу та тривог. Практичний психолог Любов Пляка дала поради, як зберігати спокій, допомагати собі та іншим у критичних ситуаціях.