17 вересня 2021 р. відбулися урочистості з нагоди Дня фармацевтичного працівника України

Щорічно, у третю суботу вересня, галузева спільнота відзначає встановлений Указом Президента від 7 вересня 1999 року № 1128/99 День фармацевтичного працівника України.

Директор коледжу Тіна Прокопенко та провідні викладачі були запрошені на урочисте засідання Вченої ради,  яке відбулося 17 вересня у Національному фармацевтичному університеті, напередодні Дня фармацевтичного працівника України.

Відкриваючи засідання ректор НФаУ Алла Котвіцька привітала колектив та висловила подяку за професіоналізм і майстерність у справі підготовки кадрів для соціально відповідальної сфери, підкресливши, що цьогоріч професійне свято практично співпало зі знаковою датою – 100-річчям НФаУ та 75-річним Ювілеєм коледжу.

Привітати спільноту університету з професійним святом завітали почесні гості: виконуючий обов`язки Харківського міського голови Ігор Терехов, заступник міського голови, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Тетяна Чечетова-Терашвілі, заступник голови Комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Верховної ради України Оксана Дмитрієва, перший заступник голови Харківської обласної ради Альберт Кононенко, директор Департаменту охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації Максим Хаустов, директор Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Анжеліка Крутова, директор Департаменту охорони здоров’я Харківської міської ради Юрій Сороколат, директор Департамент у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради Олексій Чубаров, голова Обласного Комітету Харківської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України Альона Благовещенська.

У рамках урочистостей відбулася презентація монографії почесного ректора НФаУ, академіка НАН України Валентина Черниха «Alma mаtеr: iсторiя столiття. Десять десятирiчь в iсторiї ХФI-НФаУ».

Завершилося свято церемонією нагородження коледжан відзнаками державного, обласного, міського рівнів.