16 лютого 2023 р. відбувся тренінг «Від тривожності до рівноваги» для педагогічних працівників Фахового коледжу НФаУ

16 лютого 2023 року в онлайн-форматі Любов Пляка, доцент, кандидат психологічних наук, практичний психолог вищої категорії сектора психологічного супроводу учасників навчально-виховного процесу НФаУ «Психологічна служба» науково-методичної лабораторії з питань фармацевтичної освіти провела психологічний тренінг «Від тривожності до рівноваги». Учасниками психологічного тренінгу стали педагогічні працівники Фахового коледжу НФаУ.

В ході тренінгу з метою підвищення рівня психологічної компетентності учасники виконали вправи щодо діагностики та регуляції емоційних станів особистості, активізували навички надання психологічної допомоги під час стресу, панічних атак та тривожних станів. В режимі живого обговорення педагогічні працівники зазначили актуальність розгляду даної теми, отримали відповіді на важливі для них питання.

Бережіть себе і своє найближче оточення! Усе буде Україна!