04 листопада 2022 р. в онлайн форматі відбулися батьківські збори з батьками студентів 1 курсу. Порядок денний зборів передбачав актуальний і важливий перелік питань щодо освітнього процесу у Фаховому коледжі НФаУ, адаптації та успішності першокурсників. Співпраця адміністрації, викладачів та батьків з питань навчання та виховання здобувачів освіти особливо важлива в умовах воєнного стану. Комунікація є важливим чинником взаємодії між усіма учасниками освітнього процесу в період застосування дистанційних технологій навчання. Результати анкетування, проведені активом Студентського парламенту Фахового коледжу НФаУ, виявили високий рівень мотивації першокурсників до навчання та в подальшому до виконання професійних обов’язків, задовільний процес адаптації та формування студентського колективу.