01 грудня 2022 р. у Фаховому коледжі НФаУ відбулась Міжнародна дистанційна екологічна науково-практична конференція. ФКНФаУ виступив організатором цієї конференції.

Основна мета проведення – підтримка студентів, які проявляють інтерес до пошуково-дослідної діяльності в галузі екології, біології, медицини, фармації; сприяння творчому розвитку особистості.

У конференції взяли участь понад 92 студенти (учня), 90 педагогічних та науково-педагогічних працівників, які є керівниками пошуково-дослідної діяльності студентів з 36 закладів освіти (університети, коледжі, гімназії, загальноосвітні школі, ліцеї) України та Французький національний центр наукових досліджень.

Конференція насичена цікавими, змістовними доповідями та публікаціями.  В цьому році ми маємо широку географія учасників конференції. Це свідчить про те, що у Вас, шановні учасники, є бажання спілкуватися, працювати, розвиватися не дивлячись ні на що.

Впевнені, що всі матеріали конференції, цікаві та корисні для кожного з нас та знайдуть своє продовження в житті, професії та подальших дослідженнях.