Онлайн засідання обласного методичного об’єднання викладачів хімії та біології

23 грудня 2021 р. на базі Фахового коледжу Національного фармацевтичного університету відбулося онлайн засідання обласного методичного об’єднання викладачів хімії та біології, головою якого є викладач ЦК «Хімічних дисциплін» Ісаєнко Ю.В. На засіданні були присутні викладачі хімії та біології, які є представниками закладів передвищої фахової освіти міста Харкова та Харківської області. Викладачами різних навчальних закладів були представлені такі педагогічні досвіди:

• викладачем Медичного фахового коледжу Харківського національного медичного університету Чуєвою І.М. за темою «Формування мотиваційної діяльності студентів медичного коледжу у процесі вивчення дисциплін природничо-наукового циклу».
  • викладачем Комунального закладу охорони здоров’я «Куп’янський медичний фаховий коледж ім. Марії Шкарлетової» Харківської обласної ради Позігун С.М. за темою «Активізація пізнавальної діяльності студентів під час вивчення біології у медичному коледжі».;
  • викладачем Комунального закладу охорони здоров’я «Харківський обласний медичний фаховий коледж» Харківської обласної ради Мисік Л.П. за темою «Застосування новітніх педагогічних технологій при викладанні хімії в медичних навчальних закладах передвищої фахової освіти».
  • викладачем Фахового коледжу Національного фармацевтичного університету Горбаньовим В.В. за темою «Організація пошуково-дослідницької роботи при вивченні історії фармації».

Також було заслухано доповідь викладача ВСП «ЖКФК ХНУМГ ім. О.М. Бекетова» Сеніної І.Л. за темою“Біогеохімічні цикли як необхідна умова існування біосфери”.

Зустріч була дуже цікавою, пізнавальною, теплою та щирою!