Онлайн-засідання обласного методичного об’єднання викладачів хімії та біології

20 травня 2021 р. на базі Фахового коледжу Національного фармацевтичного університету відбулося онлайн засідання обласного методичного об’єднання викладачів хімії та біології, головою якого є викладач ЦК «Хімічних дисциплін» Ісаєнко Ю.В. На засіданні були присутні 34 викладача, які є представниками 11 закладів передвищої фахової освіти міста Харкова та Харківської області. Було заслухано та обговорено доповідь викладача Фахового коледжу Національного фармацевтичного університету Ісаєнко Ю.В. за темами «Досвід профорієнтаційної роботи викладачів ЦК «Хімічних досциплін» в умовах дистанційного навчання» та «Проведення лекційних занять з дисципліни «Органічна хімія» в умовах дистанційного навчання», а також було проаналізовано роботу методичного об’єднання протягом 2020/2021 навчального року.

Зустріч була дуже цікавою, пізнавальною, теплою та щирою!