Онлайн засідання обласного методичного об’єднання викладачів хімії та біології

18 березня 2021 року на базі Фахового коледжу Національного фармацевтичного університету відбулося онлайн засідання обласного методичного об’єднання викладачів хімії та біології, головою якого є викладач ЦК «Хімічних дисциплін» Ісаєнко Ю.В. На засіданні були присутні 33 викладача, які є представниками 12 закладів передвищої фахової освіти міста Харкова та Харківської області. Було заслухано та обговорено доповідь викладача Комунального закладу охорони здоров’я «Куп’янський медичний фаховий коледж ім. Марії Шкарлетової» Харківської обласної ради Мозгової М.М. за темою «Активізація пізнавальної діяльності студентів шляхом виконання навчальних проєктів та впровадження елементів проблемного навчання», а також доповідь викладача Чугуєво-Бабчанського лісного коледжу Ушакової Л.Л. за темою «Впровадження ігрових та діяльнісних методів навчання в освітній процес за допомогою наукових ігор».

Зустріч була дуже цікавою, пізнавальною, теплою та щирою!