Конкурс професійної майстерності PANACEA–2019

30 травня 2019 р. на базі Коледжу Національного фармацевтичного університету відбувся XІХ Всеукраїнський конкурс професійної майстерності серед випускників медичних та фармацевтичних закладів освіти за спеціальністю «Фармація»  PANACEA–2019.

В конкурсі взяли участь представники 17 медичних та фармацевтичних коледжів зі всіх куточків України.

На церемонії урочистого відкриття цього професійного свята з найщирими привітаннями та побажаннями добрих результатів юним фармацевтам  виступили:

• Алла Анатоліївна Котвіцька, ректор Національного фармацевтичного університету, заслужений діяч науки і техніки України, доктор фармацевтичних наук, професор.
  • Катерина Віталіївна Балабанова, директор Державної установи «Центральний методичний кабінет підготовки молодших спеціалістів МОЗ України», кандидат медичних наук, доцент
  • Тіна Сулейманівна Прокопенко, директор Коледжу Національно-го фармацевтичного університету, заслужений працівник фармації України, кандидат фармацевтичних наук, доцент
  • Андрій Леонідович Загайко, голова журі, проректор з науково-педагогічної (інноваційної та науково-дослідної) роботи Національного фармацевтичного університету, професор.

Всі конкурсанти успішно подолали теоретичний та практичний етап конкурсу й показали гарні результати

Переможцями XІХ Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності стали:

I місце – МАКАРЕНКО Яна – Коледж Національного фармацевтичного університету.

II місце – ГУБЕНЯ Світлана  – КЗВО «Житомирський базовий фармацевтичний коледж» Житомирської обласної ради.

III місце – МЕДВЕДЄВА Олександра  – КЗВО «Криворізький медичний коледж» Дніпропетровської обласної ради.

Вітаємо переможців та всіх учасників цього чудового свята професійної майстерності!

Конкурс професійної майстерності PANACEA–2019