Вітаємо Владиславу Усаткіну з обранням  Президентом Студентського Парламенту Фахового коледжу Національного фармацевтичного університету!

19 вересня 2022 р. у Фаховому коледжі Національного фармацевтичного університету відбулася Конференція Студентів. Прийняли участь 21 делегат, що складає 65% від загального числа зареєстрованих делегатів.

У порядку денному Конференції було:

• Презентація передвиборних програм кандидатів на посаду президента Студентського парламенту. Кандидати: Крістіне ГУЛІЯН – староста групи Ф-21; Владислава УСАТКІНА – староста групи Ф-20; Ольга ШЕВЕРЬОВА – староста групи ФБ-20.
  • Вибори голови Студентського парламенту
  • Вибори заступника голови Студентського парламенту та секретаря Студентського парламенту.
  • Вибори представників студентства до Педагогічної Ради Фахового коледжу НФаУ.
  • Вибори відповідальних за сектори Студентського парламенту.
  • Оновлення складу секторів Студентського парламенту.

За результатами голосування:

Владислава УСАТКІНА – 57%