Всесвітній день боротьби зі СНІДом

1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для існування суспільства несе ВІЛ-інфекція, це ще одна нагода привернути увагу до проблем ВІЛ-інфікованих, замислитись над тим, як запобігти поширенню хвороби та згадати про важливість вчасного виявлення даного захворювання.

Не могли залишитись осторонь цієї проблеми і співробітники коледжу. В рамках занять з дисципліни «Гігієна з основами мікробіології» викладачем ЦК фармацевтичної хімії та фармакогнозії Шемчук О.А. були проведені он-лайн інформаційні хвилини присвячені Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом.

Задача кожного з нас, як викладача та й просто дорослої людини, володіючи інформацією про проблему, постійно спілкуватися зі студентами на цю тематику. Багаторазово промовлене слово – стає дією. Наші слова повинні призивати молодіж на дії осмислених поступків та вибору, щоб НЕ дати СНІДу шансів та обрати ЖИТТЯ повноцінне та щасливе.