Випуск у здобувачів курсів з технології ліків «Виготовлення та застосування косметичних засобів»

14 грудня 2021 р. Фаховий коледж Національного фармацевтичного університету випустив 11-ть здобувачів курсів з технології ліків, обсягом 144 години з «Виготовлення та застосування косметичних засобів».

Дівчата, що опанували курс, демонстрували свої дипломні роботи та підготували виставку виготовлених власноруч косметичних засобів.

Почесним гостем свята став доктор фармацевтичних наук, професор, завідувач кафедри косметології і аромології Національного фармацевтичного університету, президент асоціації косметологів – Олександр Геннадійович Башура, який вручив сертифікати випускницям, привітав з завершенням курсу і розповів про переваги косметології.

Вітаємо, сподіваємось що отримані знання будуть цінними в подальшій професійній діяльності!