Студенческая поисково-исследовательская и кружковая работа

Недостатньо лише отримати знання,
треба знайти їм застосування
І. Гете

Гуртки напряму загального розвитку:

«Ерудит»
Стимулювання прихованих резервів розумової активності та потенційних можливостей студентів, надання підліткам базового обсягу знань, необхідних ерудованій людині, та заохочення до подальшого підвищення свого інтелектуального рівня. Комплексне вивчення наукових таємниць, нетрадиційні ігрові форми подання матеріалу, навчання та творчості: розминки, вікторини, брейн-ринги та загальна підготовка учасників команди «Що? Де? Коли?» Фахового коледжу НФаУ.
«Еврика»
Демонстрація й аналіз фізичних дослідів, експериментальне моделювання, виготовлення наочних засобів, приладів, екскурсії, перегляд науково-популярних відеозаписів, змагання, розв’язання якісних задач, пошук інформації, виготовлення презентацій, домашній фізичний експеримент тощо.
«Спектрум»
Дослідження чинників довкілля, що впливають на стан здоров’я людини, проведення акцій «Збережемо місто квітучим», участь в екологічних конференціях та «Наукових пікніках».

Гуртки мовно-літературного напряму:

«Alter Ego»
Літературна студія дає можливість навчитися творчо, стилістично грамотно висловлювати свої думки, реалізувати творчий потенціал, утілювати власні пошукові, творчі чи наукові прагнення; доводити, аргументувати власну позицію, працювати в редколегії студентської газети, займатися проектною діяльністю.
«English–Speaking Club»
На зустрічах студенти удосконалюють знання та комунікативні вміння з англійської мови шляхом опрацювання аудіооповідань та в спілкуванні із запрошеними гостями – носіями англійської мови.

Гуртки хімічного напряму:

«Експериментальна хімія»
Об’єднує гуртки хімічних дисциплін, які працюють в різних напрямах («Vitalis», «Дослідник», «Хімія життя» тощо). Проведення якісного та кількісного аналізу продукції хімічної, фармацевтичної, харчової, парфумерної промисловості класичними хімічними методами. Пошук та відпрацювання цікавих хімічних дослідів для презентаційної роботи.
Розробка, апробація, порівняльна характеристика методик фізико-хімічного аналізу вітамінів, харчових продуктів, лікарських засобів, природних вод різних регіонів України з обробкою результатів аналізу методами математичної статистики.
Синтез та виготовлення з природної сировини в лабораторних умовах засобів догляду за шкірою рук та обличчя, визначення вмісту окремих компонентів у сировині та багато-багато іншого.

Гуртки фармацевтичного напряму:

«Quantum satis»
Дослідження питань косметології та екстемпоральної рецептури, виготовлення в домашніх умовах різноманітних косметологічних засобів з лікувальним ефектом: кремів, мазей з ефірними маслами, блиску для губ, льодяників від кашлю та багато іншого.
«Пасифлора»
Знайомство з флорою та фауною рідного міста, Червоною та Зеленою книгами, розкриття таємниці рослин-хижаків та багато інших цікавих тем. Вивчення рецептури та виготовлення засобів особистої гігієни з різноманітними лікарськими травами: мила, кульки для ванн, зубні порошки тощо.
«Dictum factum»
Розв’язання теоретичних та практичних завдань фармацевтичної хімії, у числі яких – аналіз існуючого ринку екстемпоральних лікарських засобів (ЕЛЗ) і наявних методик аналізу, створення на основі методик макроаналізу експрес-методик та тестів, що дають змогу спростити та прискорити внутрішньоаптечний контроль якості ЕЛЗ.
Дослідження історії фармацевтичної хімії: від алхімії та алхімістів до сучасного фарманалізу, від Сходу до Заходу, від Півночі до Півдня.
«Дивосвіт ліків»
Вивчення за допомогою найбільш цікавих тем з питань фармакології та представлення їх на різноманітних конференціях: «Негативні наслідки застосування ліків у дітей», «Токсичний вплив лікарських засобів на перебіг вагітності», «Хронофармакологія», «Взаємодія алкоголю з лікарськими препаратами», «Спеції теж ліки. Міф чи реальність?» тощо.

Print Friendly, PDF & Email