Виховна робота

Виховна роботаКоледж Національного фармацевтичного університету пропонує своїм здобувачам унікальний освітній досвід, що максимально розкриває особистісний потенціал кожного.Наші студенти, прямують шляхом, на якому стануть гідними громадянами нашої незалежної держави, патріотами, лідерами, з широким кругозором, будуть критично мислити та з легкістю вирішувати проблеми, а також віддано розвиватимуть свої здібності і таланти. Саме так створюватиметься нове європейське суспільство. Для цього ми, педагоги, вихователі, працівники коледжу забезпечуємо довірливе, турботливе, співчутливе, безпечне середовище, де кожен  може розвинути власні духовні якості та вміння розуміти інших.

Процес виховання в Коледж Національного фармацевтичного університету цілковито спрямований на підготовку здобувачів до майбутнього суспільного та професійного життя.

Наші цінності:

 • розкриття потенціалу кожної особистості, сприяння її творчій та пізнавальній активності;
 • повага, надання свободи вибору;
 • формування навичок роботи у колективі, толерантності, вміння ефективно співпрацювати;
 • прозорі та відкриті стосунки між усіма учасниками освітнього процесу;
 • виховання особистості з урахуванням найкращих національних та світових традицій для формування відкритої свідомості сучасного громадянина;
 • безперервний саморозвиток.

 

Ми прагнемо виховати випускників, які:

 • самостійно навчаються протягом всього життя;Виховна робота
 • проявляють лідерські якості, знають свої сильні сторони;
 • гнучкі та легко адаптуються до змін, мобільні;
 • креативно та критично мислять;
 • вміють вирішувати проблеми, приймати відповідальні рішення з чистим сумлінням заради спільного блага;
 • співчувають та піклуються про інших;
 • відповідальні та громадяни, які діють, керуючись морально-етичними чеснотами;
 • бачать у своїй роботі сенс, гідність та покликання, поважають права інших та роблять свій внесок у загальне благо.

Виховна роботаШановні здобувачі!

Ми радісно вітатимемо в своїй «коледжанській родині» Вас, – активних, креативних, оптимістично налаштованих, творчих, досвідчених особистостей,які завжди підтримують у собі непомірне бажання навчатися новому та розвиватися у професійній сфері, які розуміють всю повноту відповідальностіта вагомість свого майбутнього внеску у розбудову нової української держави.


Національно-патріотичне виховання

Національно-патріотичне виховання студентів Коледжу НФаУ – це комплексна системна і цілеспрямована діяльність щодо формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття вірності, любові до Батьківщини, турботи про благо свого народу, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку із захисту національних інтересів. Найважливішим пріоритетом національно-патріотичного виховання є формування ціннісного ставлення особистості до українського народу, Батьківщини, держави, нації.

Мета патріотичного виховання конкретизується через систему таких виховних завдань:

 • утвердження в свідомості і почуттях особистості патріотичних цінностей, переконань і поваги до культурного та історичного минулого України;
 • виховання ставлення до солдата як до захисника Вітчизни, героя;- усвідомлення взаємозв’язку між індивідуальною свободою, правами людини та її патріотичною відповідальністю;
 • формування толерантного ставлення до інших народів, культур і традицій;- утвердження гуманістичної моральності як базової основи громадянського суспільства;
 • культивування кращих рис української ментальності
 • спонукання зростаючої особистості до активної протидії українофобству, аморальності, сепаратизму, шовінізму, фашизму.

З цією метою икладачі циклової комісії суспільних та загальноосвітніх дисциплін протягом року провели низку заходів .

07.09.2019 на плацу інституту танкових військ зібралося близько тисячі людей, серед яких були викладачі та студенти нашого коледжу. Родзинкою свята стали виставка озброєнь та показовий бій сцецпризначенців зі штурмом ворожих об’єктів. Також традиційно вшанували героя дня – танк Т-34, який називають символом мужності та героїзму.

14.09.2019  на спортивній ярморці «Харків – спортивна столиця» у ЦПКІВ ім. Горького наші студенти отримали яскраві враження у доброзичливій атмосфері.

Виховна робота

08.10.2019  ОСК « Металіст». Викладачі фізичного виховання з метою пропагування здорового способу життя запросили студентів на відкрите тренування Національної збірної України з футболу перед матчами відбіркового турніру Євро – 2020. 

Виховна робота

До Дня захисника́ України — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва, 08.10.2019 відбулась відкрита виховна година для студентів І курсу. Герої наших родин! Саме така була назва заходу на якому студенти і викладачі розповідали про героїчне минуле своїх близьких та рідних.

29.10.2019 відбувся урочистий захід за темою «Без права на забуття» присвячений Дню визволення України від німецько-фашистських загарбників. 

Виховна робота

22.11.2019  напередодні Дня пам’яті мільйонів українців, які загинули мученицькою смертю від голоду, заподіяного сталінським тоталітарним режимом у 1932 – 1933 р., пам’яті тисяч українських сіл і хуторів, які щезли з лиця землі запалала поминальна свіча і в нашому коледжі.

Виховна робота

Усвідомлення людиною правил співжиття і вимог законів, законослухняність її поведінки формуються під впливом спеціальних виховних заходів, у процесі самовиховання, різноманітних видів діяльності. З цією метою 04.12.2019  викладачами правознавства було проведено гру-змагання                   «Правовий марафон».

Однією з основних тенденцій розвитку національно-патріотичного виховання в сучасному освітянському закладі є пошук форм «діяльнісного патріотизму» (творчі групи, осередки, екскурсії, свята, ігри, спортивні змагання, огляди-конкурси, тематичні стенди, виставки, творчі завдання, лекційні цікавинки, проекти, звіти, індивідуальні роботи, колективні творчі справи, флешмоби тощо). Саме на це спрямована виховна діяльність викладачів циклової комісії суспільних та загальноосвітніх дисциплін.

Реалізація стратегії національно-патріотичного виховання


 

Print Friendly, PDF & Email