В Коледжі НФаУ відбувся турнір з інтелектуальних ігор «Що? Де? Коли?» серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а.

1 квітня 2015 року в Коледжі НФаУ відбувся турнір з інтелектуальних ігор «Що? Де? Коли?» серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.

Організатором турніру з інтелектуальних ігор виступив Обласний комітет Харківської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України. Підготував питання, проводив турнір і був головним суддею О.В. Кулініч – президент Харківської ліги інтелектуальних ігор. У журі також входили Т.Б. Пустовойт, заступник голови Обласного комітету Харківської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України, та Н.О. Флоріна, президент Асоціації медичних сестер Харкова і Харківської області.
Турнір з інтелектуальних ігор «Що? Де? Коли?» є щорічним і вже вдруге проходить в стінах Коледжу НФаУ, а допомагає в організації профспілка Коледжу НФаУ.

Всього у грі брали участь 7 команд, призові місця розподілилися таким чином:
1 місце – команда «Наполегливі» (Харківський базовий медичний коледж №1);
2 місце – команда «КОПР» (коледж Національного фармацевтичного університету);
3 місце – команда «Step by Step» (Харківський медичний коледж №2);

Приз глядацьких симпатій від Асоціації медичних сестер Харкова і Харківської області отримали гравці команди коледжу НФаУ «КОПР».

Крім призів від організаторів турніру, всі учасники отримали подарунки та запрошення на навчання від Національного фармацевтичного університету.

Гра проходила у напруженій, проте дружній атмосфері, адже кожна команда затято боролася за право стати переможцем. Незважаючи на результати, всі учасники продемонстрували гідний рівень знань, переконали журі та гостей в тому, що вони багато читають, цікавляться історією, культурою, що вони є молодою елітою нашої нації.
Команда «КОПР» (назва розшифровується як «Крепкий орешек – попробуй раскуси!») від коледжу НФаУ показала високий рівень, адже зайняла призове друге місце з відривом від переможців всього у 2 бали! Назва виправдала себе – не кожному стало до снаги розкусити міцних горішків у День сміху.

[flagallery gid=53]

Print Friendly, PDF & Email