Відвідування історичного музею

З метою національно-патріотичного виховання, збагачення світогляду та ознайомлення з історичним минулим студенти Коледжу НФаУ і викладачі суспільних дисциплін відвідали харківський історичний музей імені М.Ф.Сумцова.

Студенти групи ФБ-10 і викладач історії України Горбаньов В.В. зацікавились експозицією «Наш край у IX-XVIII ст. Розповідь йшла про історичне минуле України та особливості розвитку нашого краю від становлення давньоруської держави і до падіння козацької Гетьманщини. В експозиції представлені предмети, які розповідають про високу культуру давньоруської держави: срібні жіночі прикраси – браслети, скроневі кільця, шийна гривня; зброя – мечі, сокири, наконечники стріл та списів; гроші – срібні гривні, дирхеми.

Відвідування історичного музею
Студенти групи Ф-17 із своїм викладачем Драннік О.В. відвідали виставку «Велич подвигу народного1941-1945 рр.», яка розповіла про героїзм і трагедію українського народу. Червоною ниткою показана участь жителів Харкова та області в боях на фронтах, мужність і патріотизм харків’ян в період німецької окупації, самовіддана праця наших земляків в тилу. Експозиція створена за тематико-хронологічним принципом і висвітлює головні етапи Другої світової війни.
Відвідування історичного музею
У стінах Харківського історичного музею 2 вересня 2015 р. розпочала свою роботу експозиція «АТО і Харківщина». Вона знайомить відвідувачів з подіями які передували війні на Донбасі та власне перебігом військових дій на сході України. Яскраві враження отримали студенти групи Ф-10. Разом із своїм викладачем історії Рудаковою О.І. молодь ознайомилась із солідним обсягом фотоматеріалів наданих українськими військовими, прикордонниками і волонтерами, які розкрили хід військових дій від боїв за Слов’янськ і до битви під Дебальцевим взимку 2015 року.
Відвідування історичного музею

Print Friendly, PDF & Email