Національного фармацевтичного університету

Презентації

Досвід методичного супроводу удосконалення педагогічної компетентності викладачів коледжу НФаУ

Кудрявцева Т.О. 


Опыт формирования андрагогической компетентности преподавателя заочного отделения

Строна Е.В. 


Дисципліна “Історія медицини та фармації” – складова професійної підготовки майбутніх фахівців фармації

Горбаньов В.В. 


Досвід використання професійної символіки як засобу виховання високих морально-етичних якостей майбутнього фармацевта

Новакова В.С., Горбаньов В.В.


Застосування сучасних організаційних форм та інтерактивного навчання при вивченні фармацевтичної хімії у фармацевтичному коледжі

Кійко І.В. 


Любов, сім’я, моя родина і Україна – єдині!

Цибульник Л.О. 


Поради викладачу – керівнику групи

Цибульник Л.О. 


Досвід використання комп’ютерного тестування в навчальному процесі Коледжу НФаУ

Халіман О.В. 


Досвід впровадження елементів кросфіту, як засобу підвищення фізичної підготовки майбутніх фармацевтів

Рябченко В.О. 


Print Friendly

16 Responses to Презентації

 • Ототак says:

  Шановні, очень интересно, по каким показателям вы делите опытных педагогов от ” не очень”? И почему вы считаете , что менш досвідчені педагоги (по вашим меркам) не можуть дати студенту больше чем вы, с вашим “опытом” ?

 • Гузєва Вікторія В'ячеславівна says:

  Ознайомилась з доповідями та презентаціями колег, дізналася багато нового та корисного, що можу використовувати в своїй професійній діяльності, запам’ятала для себе нове поняття кросфіт (який вирішує дуже актуальну проблему в нашому суспільстві). Всім величезна подяка! Вважаю, що мета педагогічних читань – поділитися педагогічним досвідом, визначити нові шляхи підготовки студентів, ознайомити з інноваціями, окреслити власні перспективи та надати менш досвідченим педагогам коледжу практичну допомогу, досягнута в повній мірі.

 • Исаенко Юлия Валерьевна says:

  Очень содержательные, интересные и полезные для каждого преподавателя презентации. Лично для себя узнала много важного и для работы, и для семьи. Форма проведения педчтений очень удобна. Большое спасибо всем преподавателям за проделанную работу! С Новым Годом!

 • Цибульник Любов Олександрівна says:

  Ознайомилась з усіма доповідями. Дуже цікава, змістовна, науковообгрунтована інформація. Привернула увагу робота “Досвід використання комп’ютерного тестування в навчальному процесі Коледжу НФаУ” -Халіман О.В.. Я користуюсь прогамою TEST W. Вона простіша в роботі для викладача, а результат такий же. З висновками пані Халімн О.В., щодо використання комп’ютерного тестування, я згодна. Дійсно їх необхідно поєнувати з іншими формами контролю знань. Дякую за Вашу плідну роботу.

 • Рудакова Елена Ивановна says:

  Представленные презентации и стендовые доклады свидетельствуют о большой методической работе, проведенной преподавателями колледжа. Материалы четко подчеркивают основные направления совершенствования образовательного процесса и воспитательной работы. Приобретенный опыт поможет не только углубить теоретическую подготовку преподавателей, но и способствует их творческому поиску в определении новых эффективных путей модернизации профессионального образования. Очень понравилось! Приятно работать среди профессионалов педагогического мастерства! Так держать!

 • Вахніна Наталія Геннадіївна says:

  Сучасно! Актуально! Ефективно! Обрана форма проведення педагогічних читань дає можливість працювати з наданими матеріалами у зручний час та можливість, у разі необхідності, ще раз повернутися до доповіді або презентації що викликала інтерес. Дякуємо організаторам та методистам за професійну підтримку та допомогу! Вітаю з Різдвяними святами! Бажаю миру, добробуту, міцного здоров’я, професійного зростання!!!

 • Дюканова Анна Александровна says:

  Понравились все доклады – презентации. Информация актуальная, разносторонняя. Понравился творческий подход преподавателей.

 • Дюканова Анна Александровна says:

  Понравились все доклады – презентации. Информация актуальная, разносторонняя. Понравился творческий подход преподавателей и организация педагогических чтений таким образом.

 • Дюканова Анна Александровна says:

  Ознакомилась со всеми докладами, презентациями. Все очень интересно, актуально. Информация затрагивает различные направления деятельности преподавателя. И отличная форма проведения педчтений.

 • Тюкіна Віра Миколаївна says:

  Дуже сподобались доповіді Кудрявцевої Т.О., Строни О.В. Конструктивні, цікаві і легко доносять інформацію. Сподобалась також патріотична доповідь ЦибульникЛ.О. Своєчасна і пронизана любовю до України.

 • Валерій Горбаньов says:

  Доповіді представлені на високому науковому рівні, розкрито широке коло актуальних питань. Матеіали доповідей можуть бути практично використані при організації освітнього процесу в Коледжі НФаУ. В цілому наші автори молодці!

 • Берестова Валерія Вікторівна says:

  Дуже сподобались доклади Кудрявцевої Т.О. та Строни О.В.
  Прекрасно подано цікаві матеріали.
  Дякую Вам за Вашу працю.

 • Цибульник Любов Олександрівна says:

  Доповіді Кійко І.В. та Новакової В.С, Горбаньова В.В привернули увагу інформативністю, оформленням та можливістю використання в роботі.

 • Цибульник Любов Олександрівна says:

  Презентації дуже сподобались, особливо Кудрявцевої Т.О. і Строни О.В. Вони мають науковий підхід до вивчення педагогічної компетентності викладачів, що насьогодні є актуально. Презентації, на мій погляд, можуть бути зразком для оформлення і створення власних. Щиро дякую за Вашу працю.

  • Бондаренко Вера Ивановна says:

   Отличный доклад у Строны Е.В. и оформление, и содержание. Очень конструктивный, объемный, содержательный. Много новой, поучительной информации.

   • Дякую всім викладачам, які прийняли участь у педагогічних читаннях. В кожній презентації чи стендовій доповіді можна знайти цікаві моменти, які принесуть користь у проведенні занять. Цікаво було познайомитись з таким поняттям як “андрагогическая компетентность”. Дуже уважно перечитала поради класному керівнику, враховуючи складність роботи в гр.Ф-31. Ще раз звернула увагу на визначення понять “компетентність” та “компетенція”.
    При проведенні конкурсу фахової майстерності було б доцільно скористатися порадами виклада Халіман О. В. стосовно комп’ютерного тестування.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>