Первинна профспілкова організація студентів (ППО)

22 листопада 2019 р. голова профбюро студентів Коледжу НФаУ Шемчук О.А. взяла участь у семінарі для профспілок з питань  підготовки та проведення по всій державі звітно-виборної кампанії. 

Захід організувала Харківська обласна організація Профспілки працівників охорони здоров’я України для голів своїх структурних ланок. Для проведення семінару були запрошені викладачі Навчального-методичного центру профспілок з Чернігова Володимир Ковальчук та  Віталій Копиш.

Семінар умовно розділили на три блоки: нормативно-статутний, ігровий та практично-тренінговий. Всі учасники отримали знання, навички, позитивні емоції від плідної роботи, спілкування та нових знайомств, а також сертифікати. 

 


 

7 листопада 2019 р. Голова профбюро студентів Коледжу НФаУ Шемчук О.А. була присутня на ХІ засіданні Обласного комітету Харківської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України.  Головне питання засідання: “Про соціальний діалог у галузі охорони здоров’я регіону та дії Обласного комітету ХООППОЗУ щодо підвищення його ефективності в умовах реформування галузі”.

Print Friendly, PDF & Email